hypnobirthing cursussen mucha mama hypnobirthing zwangerschapscursus voor een positieve bevalling mucha mama hypnobirthing utrecht
Cursus Feedback: Mariska & Wil: Positief, ontspannen en leerzaam Brenda & Harry: Fijne goede informatie en technieken. De cursusdag was beter dan wij verwacht hadden. Vincent & Yvette: Super relaxt en heel handig!
Mucha Mama is een geregistreerd merknaam van Mucha Mind. © Copyright Mucha Mind 2011 - 2017  Alle rechten voorbehouden.
inloggen hypnobirthing lid van de internationale hypnobirthing vereniging MBHA knop voor hypnobirthing clienten om in te loggen mucha mama ®
   Mucha Mama Hypnobirthing Cursus: 1-daagse of 2-3 dagdelen hypnobirthing cursus (voor 2 personen)           De volgende cursusmaterialen zijn direct beschikbaar: Hypnobirthing Cursusfilmpjes (downloadbaar of online) Hypnobirthingsessies in 2 stemmen (MP3s downloadbaar of online) Bevallen met Hypnobirthing Cursus Boek (downloadbaar of online)
100% ‘niet goed, geld terug’ garantie.  Geldteruggave als u niet tevreden bent
Betaalmethodes:
paypal ideal
Garantie
mastercard visa hier boeken garantie logo hypnobirthing cursus
Prijs:  € 239

hypnobirthing cursussen

   Mucha Mama    Cursus bevat:
Oefenboek Geboorteplan Oefentabel Inleiding Support Stuitligging Support
Hypnobirthing cursus (1 stel) 5 Hypnobirthing sessies (mp3) Online cursusfilmpjes Digitaal cursusboek Optioneel Gedrukt boek: Bevallen met Hypnobirthing
® 
Prijs nu:  € 239  
knop voor hypnobirthing probeer nu gratis sessie
Cursusdata 2017 Maart 2017 Donderdag 23/2/9 Februari/Mrt Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 19.30 uur tot 21.30 uur Zaterdag 4 Maart 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Zaterdag 4 Maart 2017 Eindhoven - Professor Carassohof 2, Eindhoven - docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 5 Maart 2017 Dordrecht -  Kromhout 118, Dordrecht - docente Jolanda    9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 5 Maart 2017 Utrecht - Smalleweg 8a, Bunnik - docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 5 + 12 Maart 2017 Oss - Palestrinastraat 22, Oss - docente Linda 9.30 uur tot 13.00 uur Vrijdag 10 + 17 Maart 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra  18.30 uur tot 21.45 uur Saturday 11 March 2017 Eindhoven - Professor Carassohof 2, Eindhoven - teacher Elke 10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zaterdag 11 Maart 2017 Weert - Noordkade 2 , Weert - docente Iris 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 11 + 18 Maart 2017 Alkmaar - Van de Veldelaan 69, Alkmaar - docente Harriet 9.30 uur tot 13.00 uur Zaterdag 11 + 18 Maart 2017 Vierlingsbeek - Spoorstraat 8, Vierlingsbeek - docente Kim 10.00 uur tot 13.30 uur Zondag 12 Maart 2017 Amsterdam - Barentszstraat 99, Amsterdam - docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 12 Maart 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 19 Maart 2017 Gouda -  Elisabeth Wolffstraat 1, Gouda - docente Jolanda    9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 19 Maart 2017 Belgie-Antwerpen - Turnhoutsebaan 268 Wijnegem - docente Colette 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 19 Maart 2017 Rotterdam -  Anthony Duyklaan 5 Rotterdam - docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 19 Maart 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Sunday 19 March 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - teacher Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zondag 19 + 26 Maart 2017 Deurne - Oude Liesselseweg 16, Deurne - docente Lauri 9.30 uur tot 13.00 uur Woensdag 22 + 29 Maart ‘17 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - docente Alejandra  18.30 uur tot 21.45 uur Zaterdag 25 Maart 2017 Weert - Noordkade 2 , Weert - docente Iris 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 25 Maart 2017 Eindhoven - Professor Carassohof 2, Eindhoven - docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 26 Maart 2017 Wateringen - Julianalaan 6, Wateringen, docente Jolanda 09.30 uur tot 17.00 uur Zondag 26 Maart 2017 Etten-leur - Bisschopsmolenstraat 136  - docente Andrea & Joyce 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 26 Maart 2017 Amersfoort - Qi Amersfoort, Adamseweg 43a - docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 26 Maart 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 26 Maart 2017 Den Haag - Witte de Withstraat 27, Den Haag - docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 26 Maart 2017 Utrecht - Wilhelmina Kinderziekenhuis Lundlaan 6  - docentes WKZ 9.30 uur tot 17.00 uur April 2017 Zaterdag 1 April 2017 Almelo - Molenstraat 9, Almelo - docente Tanja      09.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 1 April 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Zaterdag 1 April 2017 Bennekom - Weerkruislaan 97a, Bennekom - docente Gretha      10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 2 April 2017 Dordrecht -  Kromhout 118, Dordrecht - docente Jolanda    9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 2 April 2017 Amsterdam -  De Roos - PC Hooftstraat 183- docente Helianthe    9.30 uur tot 17.00 uur Donderdag 6+13+20 April Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 19.30 uur tot 21.30 uur Vrijdag 7 + 14 April 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra  18.30 uur tot 21.45 uur Zaterdag 8 April 2017 Eindhoven - Professor Carassohof2, Eindhoven - docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur Zaterdag 8 April 2017 Weert - Noordkade 2 , Weert - docente Iris 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 8 + 15 April 2017 Alkmaar - Van de Veldelaan 69, Alkmaar - docente Harriet 9.30 uur tot 13.00 uur Zondag 9 April 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - docente Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 9 April 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 9 April 2017 Utrecht - Smalleweg 8a, Bunnik - docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 15 + 22 April 2017 Vierlingsbeek - Spoorstraat 8, Vierlingsbeek - docente Kim 10.00 uur tot 13.30 uur Woensdag 19 + 26 April ‘17 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - docente Alejandra  18.30 uur tot 21.45 uur Vrijdag 21 + 28 April 2017 Belgie-Gent - Zuiderlaan 1-3 bus 1, 9000 Gent - docente Kristl 18.30 uur tot 21.45 uur    Zaterdag 22 April 2017 Eindhoven - Professor Carassohof 2, Eindhoven - docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur Zaterdag 22 + 29 April 2017 Belgie-Gent - Zuiderlaan 1-3 bus 1, 9000 Gent - docente Kristl 9.30 uur tot 13.00 uur    Zondag 23 April  2017 Etten-leur - Bisschopsmolenstraat 136  - docente Andrea & Joyce 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 23 April 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 23 + 30 April 2017 Deurne - Oude Liesselseweg 16, Deurne - docente Lauri 9.30 uur tot 13.00 uur Zondag 23 + 30 April 2017 Oss - Palestrinastraat 22, Oss - docente Linda 9.30 uur tot 13.00 uur Sunday 23 April 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - teacher Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zondag 23 April 2017 Belgie-Gent - Tennisbaanstraat 41, 9000 Gent - docente Kristl 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 23 April 2017 Belgie-Antwerpen - Turnhoutsebaan 268 Wijnegem - docente Colette 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 29 April 2017 Amersfoort - Qi Amersfoort, Adamseweg 43a - docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Saturday 29 April 2017 Den Hague - Witte de Withstraat 27, Den Hague - docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur ENGLISH Zondag 30 April 2017 Den Haag - Witte de Withstraat 27, Den Haag - docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 30 April 2017 Dordrecht -  Kromhout 118, Dordrecht - docente Jolanda    9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 30 April 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Mei 2017 Saturday 6 May 2017 Eindhoven - Professor Carassohof 2, Eindhoven - docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zaterdag 6 Mei 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 7 Mei 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 7 Mei 2017 Rotterdam -  Anthony Duyklaan 5 Rotterdam - docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 13 Mei 2017 Weert - Noordkade 2 , Weert - docente Iris 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 13 + 20 Mei 2017 Vierlingsbeek - Spoorstraat 8, Vierlingsbeek - docente Kim 10.00 uur tot 13.30 uur Zondag 14 Mei 2017 Utrecht - Smalleweg 8a, Bunnik - docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 14 Mei 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - docente Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 14 Mei 2017 Gouda -  Elisabeth Wolffstraat 1, Gouda - docente Jolanda    9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 20 Mei 2017 Eindhoven - Professor Carassohof 2, Eindhoven - docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur Zaterdag 20 Mei 2017 Almelo - Molenstraat 9, Almelo - docente Tanja      09.30 uur tot 17.00 uur Zondag 21 Mei 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 21 Mei 2017 Etten-leur - Bisschopsmolenstraat 136  - docente Andrea & Joyce 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 21 Mei 2017 Utrecht - Wilhelmina Kinderziekenhuis Lundlaan 6  - docentes WKZ 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 21 Mei 2017 Belgie-Gent - Klapstraat 133, 9831 Sint-Martens-Latem - docente Kristl 9.30 uur tot 17.00 uur   Zondag 21 + 28 Mei 2017 Deurne - Oude Liesselseweg 16, Deurne - docente Lauri 9.30 uur tot 13.00 uur Sunday 21 May 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - teacher Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zondag 21 Mei 2017 Belgie-Antwerpen - Turnhoutsebaan 268 Wijnegem - docente Colette 9.30 uur tot 17.00 uur Maandag 22 + 29 Mei 2017 Belgie-Gent – Steendam 74-76, 9000 Gent - docente Kristl  18.30 uur tot 21.45 uur    Woensdag 24 + 31 Mei ‘17 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - docente Alejandra  18.30 uur tot 21.45 uur Zaterdag 27 Mei 2017 Amersfoort - Qi Amersfoort, Adamseweg 43a - docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 28 Mei 2017 Dordrecht -  Kromhout 118, Dordrecht - docente Jolanda    9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 28 Mei 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 28 Mei 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 28 Mei 2017 Belgie-Gent - Klapstraat 133, 9831 Sint-Martens-Latem - docente Kristl 9.30 uur tot 17.00 uur  ENGLISH Juni 2017 Donderdag 1+8+15 Juni 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 19.30 uur tot 21.30 uur Zaterdag 3 Juni 2017 Eindhoven - Professor Carassohof2, Eindhoven - docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur Zaterdag 3 Juni 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Zaterdag 3 Juni 2017 Weert - Noordkade 2 , Weert - docente Iris 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 3 + 10 Juni 2017 Alkmaar - Van de Veldelaan 69, Alkmaar - docente Harriet 9.30 uur tot 13.00 uur Vrijdag 9 + 16 Juni 2017 Belgie-Gent– Zuiderlaan 1-3 bus 1, 9000 Gent - docente Kristl   18.30 uur tot 21.45 uur    Zaterdag 10 + 17 Juni 2017 Vierlingsbeek - Spoorstraat 8, Vierlingsbeek - docente Kim 10.00 uur tot 13.30 uur Zondag 11 Juni 2017 Gouda -  Elisabeth Wolffstraat 1, Gouda - docente Jolanda    9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 11 Juni 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Maandag 12 + 19 Juni 2017 Belgie-Gent – Steendam 74-76, 9000 Gent - docente Kristl  18.30 uur tot 21.45 uur   ENGLISH   Zaterdag 17 Juni 2017 Eindhoven - Professor Carassohof 2, Eindhoven - docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur Zaterdag 17 Juni 2017 Weert - Noordkade 2 , Weert - docente Iris 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 17 Juni 2017 Den Haag - Witte de Withstraat 27, Den Haag - docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 17 Juni 2017 Belgie-Gent - Klapstraat 133, 9831 Sint-Martens-Latem - docente Kristl 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 18 Juni 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - docente Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 18 Juni 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 18 Juni 2017 Utrecht - Smalleweg 8a, Bunnik - docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 18 Juni 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 18 Juni 2017 Belgie-Antwerpen - Turnhoutsebaan 268 Wijnegem - docente Colette 9.30 uur tot 17.00 uur Woensdag 21 + 28 Juni 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - docente Alejandra  18.00 uur tot 21.30 uur Zaterdag 24 Juni 2017 Almelo - Molenstraat 9, Almelo - docente Tanja      09.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 24 Juni 2017 Amersfoort - Qi Amersfoort, Adamseweg 43a - docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 25 Juni 2017 Etten-leur - Bisschopsmolenstraat 136  - docente Andrea & Joyce 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 25 Juni 2017 Utrecht - Wilhelmina Kinderziekenhuis Lundlaan 6  - docentes WKZ 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 25 Juni 2017 Amsterdam -  De Roos - PC Hooftstraat 183- docente Helianthe    9.30 uur tot 17.00 uur Sunday 25 June 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - teacher Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zondag 25 Juni 2017 Belgie-Gent - Klapstraat 133, 9831 Sint-Martens-Latem - docente Kristl 9.30 uur tot 17.00 uur   ENGLISH Juli 2017 Saturday 1 July 2017 Eindhoven - Professor Carassohof 2, Eindhoven - docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur Zaterdag 1 Juli 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Zaterdag 8 Juli 2017 Weert - Noordkade 2 , Weert - docente Iris 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 8 Juli 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 9 Juli 2017 Utrecht - Smalleweg 8a, Bunnik - docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 9 Juli 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 15 Juli 2017 Eindhoven - Professor Carassohof 2, Eindhoven - docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 16 Juli 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - docente Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur Woensdag 19 + 26 Juli 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - docente Alejandra  18.30 uur tot 21.45 uur Zondag 23 Juli 2017 Etten-leur - Bisschopsmolenstraat 136  - docente Andrea 9.30 uur tot 17.00 uur Sunday 23 July 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - teacher Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zondag 23 Juli 2017 Belgie-Antwerpen - Turnhoutsebaan 268 Wijnegem - docente Colette 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 29 Juli 2017 Amersfoort - Qi Amersfoort, Adamseweg 43a - docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 30 Juli 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 30 Juli 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Augustus 2017 Donderdag 3+10+17 Augustus Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 19.30 uur tot 21.30 uur Zaterdag 5 Augustus 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Zaterdag 19 Augustus 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 20 Augustus 2017 Etten-leur - Bisschopsmolenstraat 136  - docente Andrea 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 20 Augustus 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - docente Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 20 Augustus 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Woensdag 23 + 30 Augustus ‘17 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - docente Alejandra  18.30 uur tot 21.45 uur Zaterdag 26 augustus 2017 Amersfoort - Qi Amersfoort, Adamseweg 43a - docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 27 Augustus 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 27 Augustus 2017 Utrecht - Smalleweg 8a, Bunnik - docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur September 2017 Zaterdag 2 September 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Donderdag 7+14+21 September Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 19.30 uur tot 21.30 uur Zondag 10 September 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 17 September 2017 Etten-leur - Bisschopsmolenstraat 136  - docente Andrea 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 17 September 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - docente Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 17 September 2017 Utrecht - Wilhelmina Kinderziekenhuis Lundlaan 6  - docentes WKZ 9.30 uur tot 17.00 uur Woensdag 20 + 27 Sept. 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - docente Alejandra  18.00 uur tot 21.30 uur Zondag 24 September 2017 Utrecht - Smalleweg 8a, Bunnik - docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 24 September 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Sunday 24 September 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - teacher Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zaterdag 30 september 2017 Amersfoort - Qi Amersfoort, Adamseweg 43a - docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 30 September 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Oktober 2017 Zondag 1 Oktober 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 7 Oktober 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 15 Oktober 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - docente Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur Woensdag 18 + 27 Oktober ‘17 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - docente Alejandra  18.30 uur tot 21.45 uur Zondag 22 Oktober 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 22 Oktober 2017 Etten-leur - Bisschopsmolenstraat 136  - docente Andrea 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 22 Oktober 2017 Utrecht - Smalleweg 8a, Bunnik - docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Sunday 22 October 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - teacher Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zaterdag 28 Oktober 2017 Amersfoort - Qi Amersfoort, Adamseweg 43a - docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 29 Oktober 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 29 Oktober 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur November 2017 Donderdag 2+9+16 November Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 19.30 uur tot 21.30 uur Zaterdag 4 November 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 5 November 2017 Utrecht - Smalleweg 8a, Bunnik - docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 12 November 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - docente Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 19 November 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 19 November 2017 Etten-leur - Bisschopsmolenstraat 136  - docente Andrea 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 19 November 2017 Utrecht - Wilhelmina Kinderziekenhuis Lundlaan 6  - docentes WKZ 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 19 November 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Sunday 19 November 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - teacher Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zaterdag 25 november 2017 Amersfoort - Qi Amersfoort, Adamseweg 43a - docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 26 November 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Woensdag 29 Nov + 6 Dec Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - docente Alejandra  18.30 uur tot 21.45 uur December 2017 Zaterdag 2 December 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 3 December 2017 Utrecht - Smalleweg 8a, Bunnik - docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Donderdag 7+14+21 December Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 19.30 uur tot 21.30 uur Zondag 10 December 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - docente Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 10 December 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Sunday 10 December 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13 - teacher Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zondag 16 December 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 17 December 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 17 December 2017 Etten-leur - Bisschopsmolenstraat 136  - docente Andrea 9.30 uur tot 17.00 uur
De Hypnobirthing Cursus Data  1 dag of 2-3 ochtenden / avonden Al onze cursussen worden gegeven op mooie, fijne lokaties. In deze fijne ruimtes hebben  wij grote zitzakken, yogamatjes, meditatiestoeltjes/kussentjes voor het comfort van de cursisten.
cursus boeken
Mucha Mama is een geregistreerd merknaam van Mucha Mind. © Copyright Mucha Mind 2011 - 2017 Alle rechten voorbehouden .
inloggen hypnobirthing lid van de internationale hypnobirthing vereniging MBHA knop voor hypnobirthing clienten om in te loggen
   Mucha Mama Hypnobirthing Cursus: 1-daagse of 2-3 dagdelen hypnobirthing cursus (voor 2 personen)           De volgende cursusmaterialen zijn direct beschikbaar: Hypnobirthing Cursusfilmpjes (downloadbaar of online) Hypnobirthingsessies in 2 stemmen (MP3s downloadbaar of online) Bevallen met Hypnobirthing Cursus Boek (downloadbaar of online)
100% ‘niet goed, geld terug’ garantie.  Geldteruggave als u niet tevreden bent
Betaalmethodes:
paypal ideal
Garantie
mastercard visa hier boeken garantie logo hypnobirthing cursus
Prijs:  € 239
   Mucha Mama    Cursus bevat:
Oefenboek Geboorteplan Oefentabel Inleiding Support Stuitligging Support
Hypnobirthing cursus (1 stel) 5 Hypnobirthing sessies (mp3) Online cursusfilmpjes Digitaal cursusboek Optioneel Gedrukt boek: Bevallen met Hypnobirthing
® 
cursus boeken
Prijs nu:  € 239  

De Hypnobirthing Cursus Data  

1 dag of 2-3 ochtenden / avonden

Al onze cursussen worden gegeven op mooie, fijne lokaties. In deze fijne ruimtes hebben wij grote zitzakken, yogamatjes, meditatiestoeltjes/kussentjes voor het comfort van de cursisten.
Cursusdata 2017 MAART 2017 Zaterdag 4 Maart 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 5 Maart 2017 Dordrecht -  Kromhout 118, Dordrecht - docente Jolanda    9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 5 Maart 2017 Utrecht - Smalleweg 8a, Bunnik - docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 5 + 12 Maart 2017 Oss - Palestrinastraat 22, Oss - docente Linda 9.30 uur tot 13.00 uur Vrijdag 10 + 17 Maart 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra  18.30 uur tot 21.45 uur Saturday 11 March 2017 Eindhoven - Professor Carassohof 2, Eindhoven - docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zaterdag 11 Maart 2017 Weert - Noordkade 2 , Weert - docente Iris 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 11 + 18 Maart Vierlingsbeek - Spoorstraat 8, Vierlingsbeek docente Kim 9.30 uur tot 13.00 uur Zaterdag 11 + 18 Maart 2017 Alkmaar - Van de Veldelaan 69, Alkmaar - docente Harriet 9.30 uur tot 13.00 uur Zondag 12 Maart 2017 Amsterdam - Barentszstraat 99 - docente Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 12 Maart 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 19 Maart 2017 Gouda -  Elisabeth Wolffstraat 1, Gouda - docente Jolanda    9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 19 Maart 2017 Belgie-Antwerpen - Turnhoutsebaan 268 Wijnegem - docente Colette 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 19 Maart 2017 Rotterdam -  Anthony Duyklaan 5 Rotterdam docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 19 Maart 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Sunday 19 March 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestr. 13  teacher Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zondag 19 + 26 Maart 2017 Deurne - Oude Liesselseweg 16, Deurne  docente Lauri 9.30 uur tot 13.00 uur Woensdag 22 + 29 Maart ‘17 Amsterdam - Barentszstraat 99, Amsterdam docente Alejandra  18.30 uur tot 21.45 uur Zaterdag 25 Maart 2017 Weert - Noordkade 2 , Weert - docente Iris 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 25 Maart 2017 Eindhoven - Professor Carassohof 2, Eindhoven - docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 26 Maart 2017 Etten-leur - Bisschopsmolenstraat 136  - docente Andrea 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 26 Maart 2017 Amersfoort - Qi Amersfoort, Adamseweg 43a docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 26 Maart 2017 Wateringen - Julianalaan 6, Wateringen, docente Jolanda 09.30 uur tot 17.00 uur Zondag 26 Maart 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 26 Maart 2017 Den Haag - Witte de Withstraat 27, Den Haag docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 26 Maart 2017 Utrecht - Wilhelmina Kinderziekenhuis Lundlaan 6  - docentes WKZ 9.30 uur tot 17.00 uur APRIL 2017 Zaterdag 1 April 2017 Almelo - Molenstraat 9, Almelo - docente Tanja      9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 1 April 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Zaterdag 1 April 2017 Bennekom - Weerkruislaan 97a, Bennekom - docente Gretha      10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 2 April 2017 Dordrecht -  Kromhout 118, Dordrecht - docente Jolanda    9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 2 April 2017 Amsterdam -  PC Hooftstraat 183 - docente Helianthe    9.30 uur tot 17.00 uur Vrijdag 7 + 14 April 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra  18.30 uur tot 21.45 uur Donderdag 6+13+20 April Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem docente Naomi 19.30 uur tot 21.30 uur Zaterdag 8 April 2017 Eindhoven Prof. Carassohof 2, Eindhoven  docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur Zaterdag 8 April 2017 Weert - Noordkade 2 , Weert - docente Iris 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 8 + 15 April 2017 Alkmaar - Van de Veldelaan 69, Alkmaar - docente Harriet 9.30 uur tot 13.00 uur Zondag 9 April 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestr.13 - docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 9 April 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Woensdag 19 + 26 April ‘17 Amsterdam - - Curious Kids, Scheldestr.13 - docente Alejandra  18.30 uur tot 21.45 uur Vrijdag 21 + 28 April 2017 Belgie-Gent - Zuiderlaan 1-3 bus 1, 9000 Gent docente Kristl 18.30 uur tot 21.45 uur   Zaterdag 22 April 2017 Eindhoven - Prof. Carassohof 2, Eindhoven - docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur Sunday 23 April 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestr. 13 - teacher Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zondag 23 April  2017 Etten-leur - Bisschopsmolenstraat 136  - docente Andrea 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 23 April 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 23 + 30 April 2017 Oss - Palestrinastraat 22, Oss - docente Linda 9.30 uur tot 13.00 uur Zondag 23 + 30 April 2017 Deurne - Oude Liesselseweg 16, Deurne - docente Lauri 9.30 uur tot 13.00 uur Zondag 23 April 2017 Belgie-Gent - Tennisbaanstraat 41, 9000 Gent - docente Kristl 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 23 April 2017 Belgie-Antwerpen - Turnhoutsebaan 268 Wijnegem - docente Colette 9.30 uur tot 17.00 uur Saturday 29 April 2017 Den Hague - Witte de Withstraat 27 docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur ENGLISH Zaterdag 29 April 2017 Amersfoort - Qi Amersfoort, Adamseweg 43a docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 30 April 2017 Dordrecht -  Kromhout 118, Dordrecht - docente Jolanda    9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 30 April 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 30 April 2017 Den Haag - Witte de Withstraat 27 docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur MEI 2017 Saturday 6 May 2017 Eindhoven - Professor Carassohof 2, docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zaterdag 6 Mei 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 7 Mei 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 13 Mei 2017 Weert - Noordkade 2 , Weert - docente Iris 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 14 Mei 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestr. 13  docente Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 14 Mei 2017 Gouda -  Elisabeth Wolffstraat 1, Gouda - docente Jolanda    9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 14 Mei 2017 Utrecht - Smalleweg 8a, Bunnik - docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 20 Mei 2017 Almelo - Molenstraat 9, Almelo - docente Tanja     9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 20 Mei 2017 Eindhoven - Professor Carassohof 2, docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 21 Mei 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 21 Mei 2017 Etten-leur - Bisschopsmolenstraat 136  - docente Andrea 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 21 Mei 2017 Belgie-Gent - Klapstraat 133, 9831 Sint- Martens-Latem - docente Kristl  9.30 uur tot 17.00 uur   Zondag 21 Mei 2017 Utrecht - Wilhelmina Kinderziekenhuis Lundlaan 6  - docentes WKZ 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 21 + 28 Mei 2017 Deurne - Oude Liesselseweg 16, Deurne - docente Lauri 9.30 uur tot 13.00 uur Zondag 21 Mei 2017 Wateringen - Julianalaan 6, Wateringen, docente Jolanda 09.30 uur tot 17.00 uur Zondag 21 Mei 2017 Belgie-Gent - Klapstraat 133, 9831 Sint- Martens-Latem - docente Kristl 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 21 Mei 2017 Belgie-Antwerpen - Turnhoutsebaan 268 Wijnegem - docente Colette 9.30 uur tot 17.00 uur Sunday 21 May 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13  teacher Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Maandag 22 + 29 Mei 2017 Belgie-Gent – Steendam 74-76, 9000 Gent - docente Kristl  18.30 uur tot 21.45 uur    Woensdag 24 + 31 Mei ‘17 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestr. 13  docente Alejandra  18.30 uur tot 21.45 uur Zaterdag 27 Mei 2017 Amersfoort - Qi Amersfoort, Adamseweg 43a  docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 28 Mei 2017 Dordrecht -  Kromhout 118, Dordrecht - docente Jolanda    9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 28 Mei 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 28 Mei 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 28 Mei 2017 Belgie-Gent - Klapstraat 133, 9831 Sint- Martens-Latem - docente Kristl 9.30 uur tot 17.00 uur ENGLISH JUNI 2017 Zaterdag 3 Juni 2017 Eindhoven - Professor Carassohof2, docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur Zaterdag 3 Juni 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Zaterdag 3 Juni 2017 Weert - Noordkade 2 , Weert - docente Iris 9.30 uur tot 17.00 uur Vrijdag 9 + 16 Juni 2017 Belgie-Gent– Zuiderlaan 1-3 bus 1, 9000 Gent - docente Kristl   18.30 uur tot 21.45 uur   Zondag 11 Juni 2017 Gouda -  Elisabeth Wolffstraat 1, Gouda - docente Jolanda    9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 11 Juni 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Maandag 12 + 19 Juni 2017 Belgie-Gent – Steendam 74-76, 9000 Gent - docente Kristl  18.30 uur tot 21.45 uur   ENGLISH   Zaterdag 17 Juni 2017 Eindhoven - Professor Carassohof 2, docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur Zaterdag 17 Juni 2017 Weert - Noordkade 2 , Weert - docente Iris 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 17 Juni 2017 Den Haag - Witte de Withstraat 27, Den Haag docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 17 Juni 2017 Belgie-Gent - Klapstraat 133, 9831 Sint- Martens-Latem - docente Kristl 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 18 Juni 2017 Utrecht - Smalleweg 8a, Bunnik docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 18 Juni 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestr. 13  docente Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 18 Juni 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 18 Juni 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 18 Juni 2017 Belgie-Antwerpen - Turnhoutsebaan 268 Wijnegem - docente Colette 9.30 uur tot 17.00 uur Woensdag 21 + 28 Juni 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestr. 13  docente Alejandra  18.00 uur tot 21.30 uur Zaterdag 24 Juni 2017 Almelo - Molenstraat 9, Almelo - docente Tanja     9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 24 Juni 2017 Amersfoort Qi Amersfoort,Adamseweg 43a docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 25 Juni 2017 Etten-leur - Bisschopsmolenstraat 136  - docente Andrea 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 25 Juni 2017 Amsterdam -  PC Hooftstraat 183 - docente Helianthe    9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 25 Juni 2017 Utrecht - Wilhelmina Kinderziekenhuis Lundlaan 6  - docentes WKZ 9.30 uur tot 17.00 uur Sunday 25 June 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13  teacher Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zondag 25 Juni 2017 Belgie-Gent - Klapstraat 133, 9831 Sint- Martens-Latem - docente Kristl 9.30 uur tot 17.00 uur   ENGLISH JULI 2017 Saturday 1 July 2017 Eindhoven - Professor Carassohof 2, docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zaterdag 1 Juli 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Zaterdag 8 Juli 2017 Weert - Noordkade 2 , Weert - docente Iris 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 8 Juli 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 9 Juli 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 9 Juli 2017 Utrecht - Smalleweg 8a, Bunnik docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 15 Juli 2017 Eindhoven - Professor Carassohof 2, docente Elke 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 16 Juli 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestr. 13 docente Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur Woensdag 19 + 26 Juli 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestr. 13 docente Alejandra  18.30 uur tot 21.45 uur Zondag 23 Juli 2017 Etten-leur - Bisschopsmolenstraat 136  - docente Andrea 9.30 uur tot 17.00 uur Sunday 23 July 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13  teacher Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zondag 23 Juli 2017 Belgie-Antwerpen - Turnhoutsebaan 268 Wijnegem - docente Colette 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 29 Juli 2017 Amersfoort Qi Amersfoort, Adamseweg 43a docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 30 Juli 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 30 Juli 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur AUGUSTUS 2017 Zaterdag 5 Augustus 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Zaterdag 19 Augustus 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 20 Augustus 2017 Etten-leur - Bisschopsmolenstraat 136  - docente Andrea 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 20 Augustus 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestr. 13 docente Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 20 Augustus 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Woensdag 23 + 30 Augustus Amsterdam -Curious Kids, Scheldestr. 13 docente Alejandra  18.30 uur tot 21.45 uur Zaterdag 26 augustus 2017 Amersfoort Qi Amersfoort, Adamseweg 43a docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 27 Augustus 2017 Utrecht - Smalleweg 8a, Bunnik docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 27 Augustus 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur SEPTEMBER 2017 Zaterdag 2 September 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 10 September 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 17 September 2017 Etten-leur - Bisschopsmolenstraat 136  - docente Andrea 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 17 September 2017 Amsterdam Curious Kids, Scheldestr. 13 docente Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 17 September 2017 Utrecht - Wilhelmina Kinderziekenhuis Lundlaan 6  - docentes WKZ 9.30 uur tot 17.00 uur Woensdag 20 + 27 Sept. 2017 Amsterdam Curious Kids, Scheldestr. 13 docente Alejandra  18.00 uur tot 21.30 uur Zondag 24 September 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 24 September 2017 Utrecht - Smalleweg 8a, Bunnik docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Sunday 24 September 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13  teacher Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zaterdag 30 september 2017 Amersfoort Qi Amersfoort, Adamseweg 43a docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 30 September 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur OKTOBER 2017 Zondag 1 Oktober 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zaterdag 7 Oktober 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 15 Oktober 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestr. 13 docente Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur Woensdag 18 + 27 Oktober ‘17 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestr. 13 docente Alejandra  18.30 uur tot 21.45 uur Zondag 22 Oktober 2017 Etten-leur - Bisschopsmolenstraat 136  - docente Andrea 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 22 Oktober 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 22 Oktober 2017 Utrecht - Smalleweg 8a, Bunnik docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Sunday 22 October 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13  teacher Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zaterdag 28 Oktober 2017 Amersfoort Qi Amersfoort, Adamseweg 43a docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 29 Oktober 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 29 Oktober 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur NOVEMBER 2017 Zaterdag 4 November 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 5 November 2017 Utrecht - Smalleweg 8a, Bunnik docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 12 November 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestr. 13 docente Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 19 November 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 19 November 2017 Utrecht - Wilhelmina Kinderziekenhuis Lundlaan 6  - docentes WKZ 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 19 November 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Sunday 19 November 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13  - teacher Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zaterdag 25 november 2017 Amersfoort Qi Amersfoort, Adamseweg 43a docente Alejandra 10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 26 November 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Woensdag 29 Nov + 6 Dec Amsterdam - Curious Kids, Scheldestr. 13 docente Alejandra  18.30 uur tot 21.45 uur DECEMBER 2017 Zaterdag 2 December 2017 Amstelveen - Logger 219, Amstelveen - docente Alejandra      10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 3 December 2017 Utrecht - Smalleweg 8a, Bunnik docente Helianthe 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 10 December 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestr. 13 docente Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur Zondag 10 December 2017 Haarlem - Zaanenstraat 18, Haarlem - docente Naomi 9.30 uur tot 17.00 uur Sunday 10 December 2017 Amsterdam - Curious Kids, Scheldestraat 13  teacher Alejandra  10.00 uur tot 17.30 uur ENGLISH Zondag 16 December 2017 Zaanstad - Industrieweg 1a, Wormerveer - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 17 December 2017 Etten-leur - Bisschopsmolenstraat 136  - docente Andrea 9.30 uur tot 17.00 uur Zondag 17 December 2017 Leiden - Groene Maredijk 100, Leiden - docente Mandy 9.30 uur tot 17.00 uur
hypnobirthing cursussen
“In Januari is onze zoon geboren: Een bevalling zoals ik gehoopt had; thuis, rustig, bijzonder.....”   Anne & Michiel
hypnobirthing cursussen
mucha mama ® cursus boeken cursus boeken cursus boeken